Vítejte v online registraci návštěvníků na akce konané v rámci projektu FUTURE FORCES FORUM.

Mezinárodní výstava Future Forces a odborné panely FUTURE FORCES FORUM 2024 se uskuteční od středy 16. do pátku 18. října 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Vstup na výstavu a odborné panely je výhradně pro odbornou veřejnost, věnujte prosím dostatečnou pozornost podmínkám registrace níže, předejdete tak možnému nevpuštění či vykázání.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši účast!

 

NOVINÁŘSKÁ AKREDITACE


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Kontaktní údaje
Sem vám pošleme registrační QR kód, bez něhož se na výstavu nedostanete.
Registrace na vybraný program Future Forces 2024
Souhlas se zpracováním údajů Odesláním tohoto formuláře bude Váš e-mail zařazen do databáze pro zasílání elektronického newsletteru Future Forces Forum, který obsahuje možnost odhlášení. Veškeré osobní údaje jsou zpracovány a uchovány dle příslušného platného zákona.

Potvrzení Vaší online registrace bude automaticky zasláno na zadaný kontaktní e-mail. V případě, že během 24 hodin neobdržíte toto potvrzení, zkontrolujte Vaši nevyžádanou poštu nebo nás kontaktujte na [email protected].
Ctíme zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů a obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Vámi zadané osobní údaje budou zpracovány, uchovány a chráněny společností Progres Partners Advertising s.r.o. (PPA) dle těchto zásad a budou využívány výhradně pro emailovou komunikaci týkající se projektu FUTURE FORCES FORUM.

Potvrzením registrace vyjadřujete souhlas s nakládáním se zadanými osobními údaji dle Zásad ochrany osobních údajů.

Jako potvrzení souhlasu obdržíte na zadaný kontaktní email jedinečný osobní kód, na základě jehož předložení Vám bude vydán průkaz ke vstupu na vybrané akce v rámci FUTURE FORCES FORUM.

© 2010 – 2024 FUTURE FORCES FORUM. Všechna práva vyhrazena.